SARTŲ REGIONINIO PARKO LANKYTOJŲ CENTRAS ATVERIA DURIS LANKYTOJAMS! Print option in slimbox / lytebox? (info)
Antradienis, 2020 Gegužės 19 10:42

Švelninant karantino sąlygas, nuo gegužės 19 d., lankytojams duris atveria Sartų regioninio parko lankytojų centro ekspozicija.

Moderniai įrengtoje ekspozicijoje susipažinsite su šio regioninio parko vertybėmis, gausite visapusišką informaciją apie čia esančius pažintinius takus ir maršrutus, galėsite įsigyti suvenyrų: magnetų su parko simboliką, ekologiško medaus, medinių švilpynių, papuošalų iš rago ir su džiovintomis gėlėmis, žvakių ir kt. Daugiau informacijos apie ekspoziciją rasite čia: http://www.sartai.info/index.php?option=com_content&view=article&id=140&Itemid=155.

Sartų regioninio parko lankytojų centro ekspozicija atvira lankytojams nuo antradienio iki šeštadienio. Antradieniais—penktadieniais dirbame nuo 08.00 iki 17.00, šeštadieniais nuo 09.00 iki 16.45. Pietų pertrauka 12.00—12.45.

Karantino metu, laikantis nustatytų saugumo reikalavimų, į ekspoziciją vienu metu galės patekti ne didesnė kaip 3 žmonių grupė, išskyrus tos pačios šeimos narius. Aptarnausime tik  medicinines veido kaukes arba apsaugines veido priemones dėvinčius lankytojus. Lankytojai, turintys umių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) aptarnaujami nebus. Nerekomenduojame ekspozicijos lankyti rizikos grupės asmenims, t.y. vyresnio nei 60 m. amžiaus ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše.

Lankytojai nenorintys laukti eilėje prie durų, apsilankymą Sartų regioninio parko lankytojų centro ekspozicijoje gali rezervuoti iš anksto, telefonu 8 645 56344 arba el. paštu rimvydas.striska@sartaigrazute.am.lt. Jei vis dėl to atvyksite nerezervavę laiko, apie tai jog ekspozicijoje yra lankytojai ir Jums teks palaukti kol būsite įleisti, indikuos ant durų pakabinta RAUDONA kortelė. ŽALIA kortelė — leidžia užeiti.

Sartų regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją rasite adresu: Vytauto g. 5, Dusetos, Zarasų r. Laukiame Jūsų atvykstant!


Čia galite susipažinti su Sartų regioninio parko lankytojų centro ekspozicijos lankymo taisyklėmis karantino metu: http://sartai.info/images/dokumentai/sgrpd/ekspozicijos_taisykles1.pdf

 


© Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8–385) 56849, el. paštas sartai@grazute.lt, kodas 188738178. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.