DUSETŲ MIESTO ŠVENTĖS PROGA SARTŲ REGIONINIO PARKO LANKYTOJŲ CENTRO DOVANA LANKYTOJAMS — INTERAKTYVI EKSKURSIJA DUSETŲ MIESTE Print option in slimbox / lytebox? (info)
Ketvirtadienis, 2019 Birželio 27 14:40

Dusetos — vienas iš mažiausių Lietuvos miestų, įsikūręs vaizdingojo Sartų ežero pakrantėje. Miestą supančios gamtos grožis įkvepia kurti ir dalintis tuo grožiu su visais. Dusetose gyvena ir kuria gausus menininkų būrys, veikia Kultūros centras Dusetų dailės galerija, kur vyksta vietinių ir atvykstančių menininkų darbų parodos, skaitomos paskaitos, koncertai ir t.t. Nustebsite sužinoję, kad mažame mieste yra meno mokykla ir netgi skulptūrų parkas, kuris kiekvienais metais papildomas nauja skulptūra. 2019 metais Dusetos paskelbtos Mažąją Lietuvos kultūros sostine.

Daug dar visko yra Dusetose ir papasakoti tikrai turime ką, bet geriausia viską pamatyti patiems ir puiki proga tai padaryti yra birželio 28—30 dienomis, tada Dusetose vyks menų festivalis ir tradicinė XV-oji Dusetų kraštiečių šventė. Šiomis dienomis mieste bus daug įvairių renginių, kiekvienas miesto gyventojas ar svečias čia tikrai ras ką nuveikti. Programą rasite ČIA.

Jei vis dėl to tarp renginių gausos Jums atsirastų laisvo laiko ir norėsite jį praleisti turiningai, kviečiame užsukti į Sartų regioninio parko lankytojų centrą. Mus rasite adresu: Vytauto g. 5, arba ieškokite baltos vėliavos su Sartų regioninio parko emblema. Čia ne tik susipažinsite su regioniniu parku, bet ir miesto šventės proga gausite dovaną. Kokią dovaną? Besidomintiems Dusetomis padovanosime interaktyvią ekskursiją po šį nuostabų miestą. Dovanas dovanosime birželio 28 ir 29 dienomis.

Kad galėtumėte pasinaudoti interaktyvia ekskursija Jums būtinas išmanusis telefonas, QR kodų skaitymo programėlė ir interneto ryšys.

Lauksime atvykstant, iki susitikimo Sartų regioninio parko lankytojų centre!

 


© Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8–385) 56849, el. paštas sartai@grazute.lt, kodas 188738178. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.