KVIEČIAME MOKSLEIVIUS DALYVAUTI X-AJAME, JUBILIEJINIAME FOTOGRAFIJŲ IR DAILĖS DARBŲ KONKURSE Print option in slimbox / lytebox? (info)
Antradienis, 2018 Rugsėjo 11 00:00

Mieli moksleiviai!

Visus, visus

neabejingus gamtai maloniai kviečiame dalyvauti Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcijos organizuojamame fotografijų ir dailės darbų konkurse „Čia mano namai“.


Fotografijų ir dailės darbų tema — „GAMTA — MANO NAMAI“. Fotografuokite, tapykite ar kitomis priemonėmis įamžinkite gamtą. Tema yra labai plati, galite įamžinti gyvūnus, vabzdžius, augalus, kraštovaizdžius, etnografines sodybas, žmones ir t.t., svarbiausia nebijokite būti kūrybiškais ir atskleiskite kaip Jūs suprantate konkurso temą.


Jums reikia:
Iki 2018 m. spalio 7 d. pristatyti dailės darbus adresu Vytauto g. 5, Dusetos arba Laisvoji aikštė 14, Salakas, fotografijas atsiųsti elektroninio pašto adresu sartai@grazute.lt;
• Vienas autorius gali pateikti iki 3 dailės darbų ir 5 fotografijų;
• Nuotraukos turi būti didelės raiškos (ne mažiau 2-3 MB);
• Būtina nurodyti dailės darbo ar fotografijos pavadinimą, kūrybos metus, autoriaus vardą ir pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą;
• Atvykti į parodos pristatymą (laiką pranešime Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu);


Konkurso organizatoriai:
• Atrinks geriausius darbus, kurie bus eksponuojami Sartų regioninio parko Lankytojų centre;                           
• Parodos laureatams bus įteikti diplomai, parodos katalogai;
• Konkurso organizatoriai pasilieka teisę, nemokant autorinio atlyginimo, panaudoti konkursinius darbus katalogo leidimui, informacijai apie parodą spaudoje bei internete. Fotografijų atsiuntimas į parodą laikomas autorių sutikimu su šiomis sąlygomis.

Telefonai pasiteiravimui: 8 615 15480 (Saulius Mažiulis), 8 645 56344 (Rimvydas Striška) 


© Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8–385) 56849, el. paštas sartai@grazute.lt, kodas 188738178. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.